Wachtwoord vergeten?


   
3 van de 3
3
Israėl, peak-oil en de destructie van Europa. 
Gepost: 24 september 2006 08:09 PM   [ Negeer ]   [ # 31 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

Leon de Winter is een jood en die hebben en hadden altijd zo hun eigen agenda. Zeker nu vandaag en zeker als het om IsraĆ«l gaat. Een staat en ‘volk’ dat zich
boven iedereen en alles denkt uit te kunnen tillen met arrogantie en hoogmoed en zelfvoldaanheid als motto’s. Leon de Winter zal zoals elke jood ALTIJD eerst loyaal zijn aan IsraĆ«l of een andere jood of een joodse organisatie dan aan al het andere. Ongeacht wat zijn nationaliteit is. IsraĆ«l, zionisme en judaĆÆsme komt als eerste.
Volgens De Talmud (google-search) is een joop dit verplicht daar hij zich anders geen jood mag noemen en kan zijn. Ja zelfs het verdient te sterven. een andere jood is volgens de Talmud NIET STRAFBAAR als hij een jood om het leven brengt die niet dit (De Tamud richtlijnen als leidraad) als leidmotief hanteert.

Kijk joden hebben graag een scherpe tong en kritiek op alles wat niet joods of pro joods is. Maar ze kunnen het echter niet verdragen dat anderen (niet-joden) kritiek hebben op hun religie, de staat IsraĆ«l, Zionisme en joodse propaganda. Nee dat kan natuurlijk niet want dan ben je een Nazi en een anti-semiet. Zij hebben zelfs organisaties die bewust in het leven zijn geroepen om dit als beleidslijn in politiek besluitvorming te verankeren. ADL en JDL en onze ā€œeigenā€ Anne Frank stichting en het CIDI (google-search). Elke vorm van zelfreflectie (en zeker geen zelfkritiek dus) ontbreekt. Organisaties als ā€˜Jews against Zionism’ en een ā€˜ander joods geluid’ zijn in mijn optiek gewoon lachertjes. Nog meer van hetzelfde of te wel het hoogmoedige en zelfvoldane ā€˜tikkun olam’. (Google-search). Verwarring zaaien heet zoiets.

Probleem 1) dit ten opzichte van het bovenstaande. Het mag niet gezegd worden want dat heet antisemitisme. Je weet wel als er weer iets gebeurd dat dan het CIDI (centrum Informatie en Documentatie IsraĆ«l) komt opdraven met haar hogepriester Ronnie Naftaniel die zich weer even leeg laat lopen. Een IsraĆ«lisch en nazionistisch propaganda instrument pur sang. Het zelf verkozen ‘geweten van het “Nederlandse volk”. Ja in zelfverkiezen of tot uitverkoren uitroepen is men wel goed in dat kamp.

Is iedereen dan blind als het op Israƫl aankomt in dit land?
Analyseer de problematische zaken de bijv. voorbij 100 jaar eens en alles is terug te herleiden tot de staat Israƫl en het zionisme.

Laten we een Talmudisch strijder kameraad en medekompaan van Leon de Winter eens nemen. En wel de Felix Rottenberg. Wiens familie sinds de periode rondom de 2e WW pas in Nederland vertoeft (kwamen uit Polen zijn dus afstammend van Khazaria ā€œjodenā€ of te wel Ashkenazim -> Google search). En nu al denkt dit geslacht hier de lakens te kunnen uitdelen door manipulatie van de publieke opinie e.d. Na de moord op P. Fortuyn zat de heer Rottenberg bij NOVA. Hij wist daar doodleuk te melden dat “het niet aan het volk is om het beleid van Nederland te bepalen. Daar kan nooit sprake van zijn. Het beleid en de gevoerde politiek van Nederland dient bepaald te worden door de elite. Men moet nu dus niet denken dat omdat het volk dit of dat wil dat het ook gebeurd.”

Euh pardon, verstond ik dit goed. What the f*ck is this?! Jewish supremacy? Onze voorouders hebben zich niet om niets succesvol verweerd en gestreden met bloed zweet en tranen van achtereenvolgens Romeinen, Spanjaarden, Engelsen, Fransen en Duitsers om nu dit zomeer te slikken van iemand hoewel hier geboren nog maar twee generaties aanwezig en op het geheel van onze geschiedenis feitelijk nog een relatieve ā€œvreemdeling’ dus.

En dan dit was in de week NADAT Fortuyn was omgelegd. Met een kogel in het vrijdenkende hoofd. Hoe symbolisch. Griezelig gewoon dat dit allemaal maar kan en gepikt wordt. Dat zo’n despoot gewoon NOVA als platform heeft voor zijn nazionistische supremacy filosofieĆ«n.
Op welke elite doelt Rottenberg eigenlijk. Ik weet het wel. Wie het nog niet weet slaap rustig verder. NWO-ZOG waakt over u en uw eigendommen en er is geen gevaar voor de volksgezondheid. U kunt dus inderdaad rustig gaan slapen.

Wat hier tegen te doen. Wel er was een initiatief hiertegen en wel in Duitsland zo’n 60 jaar terug. Maar dat is geen lekkere optie. Niet te verkiezen zo’n gemilitariseerde samenleving, zo’n dictatuur. Afgewezen dus.

Probleem 2) alles en iedereen die tegen de ontwikkelingen van het politieke semitisme en zionisme in gaat wordt wel meteen op die hoop gegooid en als monddood verklaart.
Wanneer gaat links nu eens eindelijk standpunt durven nemen tegen het joodse fascisme wat zionisme heet. En stoppen met schuldcomplexen waardoor ze weer in de reet van die of gene kruipen als het erop aankomt om stelling te nemen. Er is zoiets als Antifa welke zich druk maken om een paar gesjeesde nationaal-socialisten terwijl het gevaar op een geheel andere flank ligt. Je vraagt je dan af wie eigenlijk de lijnen uitzet bij Antifa? Weer zo’n dekmantel dus. Politiek links heeft bij mij allang afgedaan (een wolf in schaapskleren). En kapitalisme bestrijding zal vanuit een andere, nieuw uit te vinden basis, gedaan moeten worden om verdere exploitatie van mensen, middelen en dieren te frustreren. 

Gelukkig is er internet. VRIJ internet. Maar hoe lang nog?

Dit is het motto:

GEEN loss of FREEDOM for SECURITY! We will not buy it!
Because it is you NWOZOG that is creating insecurity.

Profiel
 
 
Gepost: 24 september 2006 08:09 PM   [ Negeer ]   [ # 32 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

Gelukkig is er internet. VRIJ internet. Maar hoe lang nog?

Bewustwording is dus NU! We zitten tussen twee vuren in: oud geld en nieuw geld; oude macht en nieuwe macht: illuminatie elites en joodse elites NWO en ZOG of NWO of ZOG; communisme (multi cultuur) en kapitalisme (rente over geleend kapitaal). Deze elites die keer op keeroorlogen creeren en de buit onderling verdelen alsmede invloedssferen in de wereld. En zelfs er niet om schamen hun eigen ‘achterban’ te slachtofferen. Ja het is met recht en rot Babylon tot op het bod deze wereld.

Men speelt RISK. Waar het allemaal op aankomt: Het opgeven van vrijheden. Total control. Big brother. Chippen, registreren, controleren tot het volledige bepalen van alles en iedereen bereikt is:

Waar je gaat wonen, Wat voor werk je gaat doen, Of je je mag voortplanten, je DNA en al je gegevens in een databank, de matrix, met wie je je mag voortplanten en of het een jongen of meisje wordt; wat voor opleiding ze krijgen en waar; wat je eet en wat je leest en ziet; wanneer je moet sterven. En de komende technologie voor het rekken en regenereren van leven zal alleen beschikbaar zijn voor de elites en een deel van hun lakeien. Men zal zichzelf klonen en deze klonen zullen rechteloos zijn en het bezit zijn van hun meesters en meesteressen en lichaamsdelen beschikbaar moeten stellen als dat nodig is. enz enz.

Daar gaat het allemaal heen.

Is het tegen te houden: NEE (vooralsnog). Ben ik een fatalist: NEE (een realist). We moeten deze rit uitzitten want er komt een dag dat alles in elkaar dondert en dan zullen de elites betalen voorgoed. En dan komt er een andere wereld. Een betere wereld.

In de tussentijd rest een ding: Toch tegengas geven en ‘getuigen’ en jezelf onderwijzen en als het kan ook anderen. Want dit is de plicht namelijk BEWUSTWORDING. Want hieruit zal ten lange leste de energie die cumuleerde ontspruiten wat de bijl zal leggen aan BABYLON.

Dit is het motto:

GEEN loss of FREEDOM for SECURITY! We will not buy it!
Because it is you NWOZOG that is creating insecurity.

Profiel
 
 
Gepost: 24 september 2006 08:34 PM   [ Negeer ]   [ # 33 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

Jeem Holmaxu… voor je 4 de post ben je erg fel en ook vaak het woord Jood erin, kijk ik geloof in veel zaken en zelfs dat er een joodse beweging is die ervoor gezorgd heeft dat de Duitsers hun hetze tegen de joden begonnen waardoor de wereld kon zeggen “zie je wel “. en WW II was al een feit, geen weg terug .
Maar ik noem de Jood (liefst meervoud )die dat regelt ,of zie hem graag als zionist en niet als jood, ik heb niets tegen Joden, of weet ik wie voordat ze me echt iets hebben geflikt als persoon, dus zionistische beweging daar ga ik mee met je.

Maar ook over wat bv Rottenberg of leon de Winter zeggen...en dat dat volgens jou niet kan want ze zijn maar kort in nederland ,,, ik was geen Pim fan,maar de manier hoe hij stierf had voor mij net als 911 gelijk een alarmsignaaltje gegeven, het verhaaltje stonk.
Doch als meneer de Winter of Rottenberg hier woont en alle rechten heeft mag hij dat van mij zeggen, de reden dat hij niet mag kan nooit zijn verleden zijn in bv Polen… vergeet niet dat de familie van Pim fortuyn ook belasting vluchhtelingen zijn...BelgiĆ« .

Tegengas geef ik wel hoor, vond je felheid gewoon opmerkelijk.

Profiel
 
 
Gepost: 24 september 2006 08:36 PM   [ Negeer ]   [ # 34 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

joden /= zionisten....ik mis enige nuance in je betoog holmaxu

Profiel
 
 
Gepost: 24 september 2006 08:54 PM   [ Negeer ]   [ # 35 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

ik ben nu interview Alex jones van Palast aan het checken maar zag toevallig een paar dagen geleden “Denial Stops here” van M. Ruppert en volgens hem is Peak-oil wel degelijk een probleem…

Denial stops here:
http://video.google.nl/videoplay?docid=4046564743329239954&q=alex+jones+oil

Profiel
 
 
Gepost: 28 september 2006 06:23 AM   [ Negeer ]   [ # 36 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

~Vhats in a name?

ja arie_kanarie meer kan ik er niet van bakken voor je.  Of wil je soms zeggen dat zionisten niet-joods zijn?!
Misschien hoor je dan liever dat het de evil moslims zijn die zionisten zijn, om het nog gekker te maken.
Of deze: elke zionist is een jood maar niet elke jood is een zionist. Laat me niet lachen. Tegenover de buitenwereld wel maar onder elkaar is dat absoluut not-done.

Er is maar en afdeling van de joden welke daadwerkelijk tegen zionisme is en die huizen in New York. De leidende rabbi van deze beweging wordt door andere joden als een luis beschouwd. Volgens deze rabbi is zionisme het werk van de duivel. Ik post later wel ff een linkje in waar je er op het net meer over kan lezen. Moet dat url’tje ff opzoeken.

De leden of hun naaste verwanten van “Een ander joods geluid” zitten regelmatig met hun reet aan het strand in Tel Aviv dus dat is niet serieus te nemen. Bovendien als het erop aan komt haken ze af. Bijv. als sancties tegen de apartheidsstaat Israel ter sprake komen. Let wel dit soort gasten stonden 20 jaar terug voor in de rij te schreeuwen toen er sancties moesten komen en blijven en uitbreiden tegen Zuid Afrika. Over dubbele moraal gesproken.

Allemaal ‘window dressing’. Trap er niet in. Zij zien zelf ook wel dat het uiteindelijk fout loopt en willen nu hun hachje redden. Zo doe je dat. Publiekelijk afstand nemen en sancties publiekelijk ondersteunen EN onderstrepen anders ben je bij mij niet geloofwaardig. En ook meteen je (automatische) recht op Israelisch staatsburgerschap publiekelijk verwerpen.

Profiel
 
 
Gepost: 28 september 2006 09:26 AM   [ Negeer ]   [ # 37 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

Holmaxu....ik ben niet nieuw met dit onderwerp..bedenk net als in en erge voor WWII wir haben es nicht gewusst, jij praat veel maar je pakt allles onder een een hoedje..de joden.
Ik heb niets tegen een willekeurige jood, wel tegen een groter dan in israek zijnde groep in de usa,,, daar hecht ik waarde an, zie Larry Silversteinm een enorm katholieke achternaam, niet echt.

Als ik lieverd hier alle joden zou beschimpen of molsims...of protestanten.... ( en ik ken dus je verhaal ik lees enorm veel ) als ik dat op zapruder ging posten zoals jij dat nu doet...denk heel even hardop, zouden mensen na een tijdje niet misselijk van me worden als ik alleen maar negatief ben en op joden afgeef ???… je moet niet met vooroordelen gaan slingeren en zeker niet als je jezelf net hebt geintroduceerd, en echt na zaterdag zullen vele het beamen, ik ben een open mind mens, er kan echt veel bij me...in gedachte en daad.

Profiel
 
 
Gepost: 28 september 2006 05:19 PM   [ Negeer ]   [ # 38 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

@ Symbiose,
Daar ben ik het helemaal mee eens!
Het Zionisme wordt gesteund door de New Born Christian Bush. Is dat soms ook een Jood? Ik dacht van niet. Het Zionisme is een politieke stroming, niet te verwarren met de wonderlijke ideologie van het Joodse ras of volk. Dat er nog altijd zoiets bestaat als het Jodendom, dat berust gedeeltelijk op een gezamenlijke religie en de rest is voornamelijk geschiedvervalsing.
In de eerste eeuwen na Christus hebben veel mensen zich bekeerd tot het Christendom, maar anderen bekeerden zich tot het Jodendom. Deze bekeerlingen stammen helemaal niet af van Abraham. Helaas hebben de drie monotheĆÆstische religies dit gemeen: ze lappen de waarheid maar al te vaak aan hun laars.
Welke rol Israƫl speelt in de NWO en of de Mossad iets te maken had met 11 september, dat zijn dingen die ik nog altijd niet weet, maar waar ik wel nieuwsgierig naar ben. Helaas worden de feiten alleen maar verdoezeld als Joden, Israƫl en Zionisme op een hoop worden geveegd.

Profiel
 
 
Gepost: 29 september 2006 10:59 AM   [ Negeer ]   [ # 39 ]  
Rothschild's Spawn
Avatar
RankRankRankRankRankRankRank
Totaal Aantal Posts  17907
Geregistreerd  2007-01-01

Luister ook eens naar Michael Tsarion. Die heeft het ook vaak over het onstaan van de joden.

In het kort :

- Egyptische faraos worden verbannen / slaan op de vlucht
- Gaan met een hele stoet richting oosten
- Daar komen ze uit in wat nu Israel is en daar zitten allemaal farmers en ander arme mensen voor
- Ze houden deze mensen voor dat zehet gekozen volk zijn en dit leverd een enorme moraal boost op voor de farmers
- De farmers zitten nu in de pocket en doen alles om dat gebied om te bouwen onder leiding van de verbannen faraos
- De farmers moeten nu natuurlijk een gemeenschappelijke naam en vlag hebben : Joden
- Het land noemen ze ISRAEL -> een van de coole Tsarion ontledingen :  ISIS RA EL israel de 3 egyptische goden

Kan dr iets naast zitten natuurlijk , krijg altijd een overload in mn brain bij tsarion te veel info in te korte tijd smile

Profiel
 
 
   
3 van de 3
3